Kontakt z nami

Jeśli szukacie przestrzeni, dzięki której chcecie dotrzeć do szerszego grona odbiorców, to trafiliście w odpowiednie miejsce! Ziołowy Zakątek to nie tylko kolejny serwis, to nasza pasja i miejsce, które chcemy tworzyć razem z Wami. Nasza współpraca to szansa na wyjątkowe doświadczenia i inspiracje, które przyczynią się do rozwoju każdego.

Zapraszamy do kontaktu z redakcją serwisu pod adresem mailowym: kontakt@ziolowyzakatek.com.pl

Adres:
ul. Emilii Plater 7
65-395 Zielona Góra
tel. 506741563

Serdecznie zachęcamy do rozważenia możliwości współpracy z nami.
Jak możemy razem działać? Oto kilka sugestii:

  • Artykuł sponsorowany: jeśli masz wiedzę, usługę czy produkt, którymi chciałbyś podzielić się z naszymi czytelnikami, napisz artykuł, a my go opublikujemy. To doskonała okazja, aby przekazać swoje doświadczenia i pomysły. Jeśli chcesz żebyśmy napisali artykuł dla Ciebie, to również jest możliwe.
  • Recenzja produktu lub usługi: jesteśmy zainteresowani recenzjami produktów i usług. Jeśli masz ciekawy produkt lub usługę, które chcesz pokazać szerzej, chętnie je przetestujemy i opublikujemy recenzję.
  • Patronat medialny: organizujesz wydarzenie lub projekt? Ziołowy Zakątek może wesprzeć Cię jako patron medialny, pomagając w promocji i zwiększeniu zasięgu Twojej inicjatywy.
  • Współpraca długoterminowa: jeśli reprezentujesz firmę lub markę, chętnie omówimy możliwość długoterminowej współpracy przy naszej pomocy.
  • Banery reklamowe: czyli promocja wizualna marki na naszej stronie, która pomoże dotrzeć do naszych czytelników i jednocześnie do szerszego grona odbiorców.